Метка: Коран

“Особливості мусульманського світогляду” (Лекція №13) | Сенс аята: “Воістину, Аллах купив у віруючих їхні душі і майно в обмін на Рай.”

Стамбульський культурно-історичний центр «Медресе Сінан-паша» запрошує вас на серію онлайн-лекцій “Особливості мусульманського світогляду” (по книгам Бадіуззамана Саіда Нурсі).

“Особливості мусульманського світогляду” (Лекція №6) – Коран і наука

Стамбульський культурно-історичний центр «Медресе Сінан-паша» запрошує вас на серію онлайн-лекцій на тему “Особливості мусульманського світогляду” (за книгою Бадіуззамана Саіда Нурсі «Велике Знамення»).

“IX Школа ісламознавчих досліджень” – Лекція представника “Медресе Сiнан-паша” Мухаммад Сеййид (Стамбул, Туреччина) «На пути к пониманию Корана»

Лекція представника фонду «Hizmet Vakfı» и ” Медресе Сiнан-паша” Мухаммад Сеййид (Стамбул, Туреччина) «На пути к пониманию Корана»

ПОРАДА # 3: ЧИТАННЯ КОРАНУ

#вдомазкористю для кожного мусульманина це звичайно ж читання Священного Корану. Адже якщо з певних причин мусульманин, можливо і не знаходив час і силу волі для регулярного читання Корану в звичайний час, то час перебування вдома, на карантині, – маэ бути хорошим приводом привчити себе до щоденного читання Корану. «… у […]

МІСЯЦЬ ЧИТАННЯ КОРАНУ РАЗОМ З ВАМИ

شهر رمضان الذى انزل فيه القران هدى للناس و بينات من الهدى و الفرقان “Місяць #Рамадан, в який був ниспосланий #Коран як керівництво для людей і як роз’яснення прямого шляху і розрізнення …” (Коран, 2: 185). ✨ У цей благословенний місяць ми вирішили підтримати і перевести в онлайн традицію #мукабаля – коли імам читає Коран вголос, […]

Перекладу смислів Корану українською мовою (ОНЛАЙН)

Перекладу смислів Корану українською мовою ОНЛАЙН Вперше в інтернеті Презентована книга — cьоме видання перекладу смислів Корану, здійсненого кандидатом історичних наук, дослідником мусульманського світу Михайлом Михайловичем Якубовичем (нар. 1986 р.). Виконаний безпосередньо з арабської мови та з урахуванням авторитетних мусульманських коментарів (тафсірів), переклад дає можливість українському читачеві осягнути глибокі смисли […]

Бадіуззаман Саїд Нурсі:  біографічний нарис

  Вступне слово В ім’я Аллага Милостивого, Милосердного! Книга, яку ми від щирого серця, з чистими помислами, відкритою душею та радістю презентуємо читачам, коротко оповідає про великого вченого Бадіуззамана Саїда Нурсі, а також про «Рісале-і-Нур» –  тлумачення Благородного Корану, працю усього життя Нурсі. На сторінках цієї книги ви дізнаєтеся, що […]

ТАВАФУК: ВИДИМЕ ДЛЯ ОКА КОРАНІЧНЕ ДИВО

Дивовижність, пов’язана з будовою Корану, про яку мовить Бадіуззаман, має назву «тавафук», що означає «збіг проявів,  не пов’язаних зовні,  і випадкових явищ, що є свідченням очевидної закономірності у заздалегідь визначеному Творцем впорядкуванні, як прояву Його волі та наміру щодо порядку і суті послання».