Метка: Київ

Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у Києві. Стенд видавництва «Envar Neşriyat»

Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у Києві 🇺🇦 — З 23 по 27 червня. На стенді видавництва «Envar Neşriyat» Ви могли: ✅ Придбати подарункові видання Корану з тавафуком ✅ Ознайомитися з тлумаченням Священного Корану — творами «Рісале-і Нур» (українською, російською та іншими мовами) 📚 ✅ Скуштувати турецькі солодощі ✅ Чудово […]

Адреса: Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12

Онлайн урок Стамбул-Київ

11 листопада пройшов онлайн урок для студентів Національного університету державної податкової служби України.
Лектор з культурно-історичного комплексу «Медресе Сінан-паша» (Стамбул) Мухаммад Сейід розповів про смисли, що містяться в Корані, після чого студенти змогли задати безліч цікавих для них питань.

Онлайн-конференція Київ-Стамбул

6 листопада на історико-філософському факультеті університету ім. Бориса Грінченка (Київ) в рамках п’ятничного лекторію «Пізнаємо різноманітність культур і релігій світу» пройшла онлайн конференція за участю Мухаммада Сейїда — лектора з культурно-історичного комплексу «Медресе Сінан-паша» (Стамбул).

Презентація книги «Месневі-і Нуріє»

20 грудня 2019 року в Ісламському культурному центрі Києва пройшов один з етапів презентації українського перекладу книги «Месневі-і Нуріє», що є основою тафсиру «Рісале-і Нур» турецького ісламського богослова і вченого, тлумача (муфасира) Корану Бадіуззамана Саїда Нурсі.