Останні дні були відзначені важливою подією – нашим видавництвом була видана книга «Месневі-і Нуріє» українською мовою🇺🇦

📿 ,, Месневі-і Нуріє “- праця, що займає особливе місце в Рісале-і Нур”. Це – квінтесенція, суть, основа ,, Рісале-і Нур “, що є тлумаченням смислів Благородного Корану. Дана книга – джерело духовних і релігійних знань, скарбниця мудростей і справжнє відкриття для тих, хто шукає знання!

 Представлений наукова праця буде корисна і цікава найширшому колу читачів: сходознавцям, ісламознавцям, що вивчають теологію, тим, хто цікавиться релігією, а також всім шанувальникам Книги.
Розглянуті тут питання вражають широтою і глибиною. Важливість «Месневі-і Нуріє» підкреслена багатьма ісламськими вченими сучасності.

✒️ Переклад ,, Месневі-і Нуріє ” на українську мову представляє для нас особливе значення. Висловлюємо вдячність колективу, який працював над перекладом.

👍 Переклад був виконаний за сприяння перекладацького відділу “Рісале” при історичному комплексі ,, Медресе Сінан-паша “.

З повагою, російськомовний відділ історичного комплексу ,, Медресе Сінан-паша “. Стамбул, Туреччина🇹🇷

 

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *